Burberry BE4447D (414587) Banner
Burberry BE4447D (414587)
BE4447D414587
Burberry   BE4447D 414587 Light GreyYellow
ships within 1-2 weeks
Size and availability
176.80
incl. 18.00% VAT.
176.80
incl. 18.00% VAT.
Lens Size
55 mm
Bridge Size
Bridge Size
19 mm
Temple length
Temple length
145 mm