Burberry BE4475U (30029A) Banner
Burberry BE4475U (30029A)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Burberry   Caret Right Icon   BE4475U (30029A)
BE4475U30029A
Polarized
Burberry   BE4475U 30029A Dark Green PolarDark Havana
New Icon
ships within 4-6 weeks
Size and availability
208.80
incl. 18.00% VAT.
208.80
incl. 18.00% VAT.
Lens Size
53 mm
Bridge Size
Bridge Size
19 mm
Temple length
Temple length
145 mm