Emilio Pucci EP0251 (45F) Banner
Emilio Pucci EP0251 (45F)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Emilio Pucci   Caret Right Icon   EP0251 (45F)
EP025145F
Emilio Pucci   EP0251 45F braun verlaufendGlänzend Hellbraun
252.00
incl. 18.00% VAT.
252.00
incl. 18.00% VAT.
Lens Size
56 mm
Bridge Size
Bridge Size
16 mm
Temple length
Temple length
140 mm