Emilio Pucci EP0254 (53E) Banner
Emilio Pucci EP0254 (53E)
EP025453E
Emilio Pucci   EP0254 53E braunBlond Havanna
152.00
incl. 18.00% VAT.
152.00
incl. 18.00% VAT.
Lens Size
53 mm
Bridge Size
Bridge Size
19 mm
Temple length
Temple length
140 mm