Guess by Marciano GM00039 (59W) Banner
Guess by Marciano GM00039 (59W)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Guess by Marciano   Caret Right Icon   GM00039 (59W)
GM0003959W
Guess by Marciano   GM00039 59W blau verlaufendBeige/Monocolour
152.00
incl. 18.00% VAT.
152.00
incl. 18.00% VAT.
Lens Size
54 mm
Bridge Size
Bridge Size
17 mm
Temple length
Temple length
140 mm