Guess GU00284 (59W) Banner
Guess GU00284 (59W)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00284 (59W)
GU0028459W
Guess   GU00284 59W blau verlaufendMatt Beige
New Icon
1 GU00284 remaining in stock
Size and availability
84.00
incl. 18.00% VAT.
84.00
incl. 18.00% VAT.
Exclusive Edel-Optics Benefits
x1 GU00284 remaining in stock
xFree outbound and return shippingx30-day money-back guaranteexLow prices
Exclusive Edel-Optics Benefits
x1 GU00284 remaining in stock
Express Icon
Guaranteed delivery by 15 May 2026:
place your order within the next 5 hours and 45 minutes and select UPS-Express on checkout.
Lens Size
Lens Size
58 mm
Bridge Size
Bridge Size
17 mm
Temple length
Temple length
135 mm