Guess GU00286 (21A) Banner
Guess GU00286 (21A)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00286 (21A)
GU0028621A
Guess   GU00286 21A grauGlänzend Weiss
New Icon
ships within 2-3 weeks
Size and availability
72.00
incl. 18.00% VAT.
72.00
incl. 18.00% VAT.
Lens Size
55 mm
Bridge Size
Bridge Size
18 mm
Temple length
Temple length
130 mm