Guess GU00294 (52F) Banner
Guess GU00294 (52F)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00294 (52F)
GU0029452F
Guess   GU00294 52F braun verlaufendDunkel Havanna
1 GU00294 remaining in stock
Size and availability
125.00
incl. 18.00% VAT.
125.00
incl. 18.00% VAT.
Exclusive Edel-Optics Benefits
x1 GU00294 remaining in stock
xFree outbound and return shippingx30-day money-back guaranteexLow prices
Exclusive Edel-Optics Benefits
x1 GU00294 remaining in stock
Express Icon
Guaranteed delivery by 18 May 2026:
place your order within the next 40 hours and 58 minutes and select UPS-Express on checkout.
Lens Size
Lens Size
52 mm
Bridge Size
Bridge Size
18 mm
Temple length
Temple length
140 mm