Guess GU00296 (32W) Banner
Guess GU00296 (32W)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00296 (32W)
GU0029632W
Guess   GU00296 32W blau verlaufendGlänzend Tiefgold
112.00
incl. 18.00% VAT.
112.00
incl. 18.00% VAT.
Lens Size
55 mm
Bridge Size
Bridge Size
21 mm
Temple length
Temple length
135 mm