Guess GU00300 (90A) Banner
Guess GU00300 (90A)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00300 (90A)
GU0030090A
Guess   GU00300 90A grauGlänzend Blau
76.00
incl. 18.00% VAT.
76.00
incl. 18.00% VAT.
Lens Size
54 mm
Bridge Size
Bridge Size
18 mm
Temple length
Temple length
145 mm