Guess GU00302 (96A) Banner
Guess GU00302 (96A)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00302 (96A)
GU0030296A
Guess   GU00302 96A grauGlänzend Dunkelgrün
96.00
incl. 18.00% VAT.
96.00
incl. 18.00% VAT.
Lens Size
59 mm
Bridge Size
Bridge Size
16 mm
Temple length
Temple length
140 mm