Guess GU50356 (052) Banner
Guess GU50356 (052)
Home   Caret Right Icon   Eyeglasses   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU50356 (052)
GU50356052
Guess   GU50356 052 Dunkel Havanna
108.00
incl. 18.00% VAT.
Lens Size
52 mm
Bridge Size
Bridge Size
18 mm
Temple length
Temple length
140 mm