Guess GU50358 (052) Banner
Guess GU50358 (052)
Home   Caret Right Icon   Eyeglasses   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU50358 (052)
GU50358052
Guess   GU50358 052 Dunkel Havanna
New Icon
1 GU50358 remaining in stock
Size and availability
112.00
incl. 18.00% VAT.
Exclusive Edel-Optics Benefits
x1 GU50358 remaining in stock
xFree outbound and return shippingx30-day money-back guaranteexLow prices
Exclusive Edel-Optics Benefits
x1 GU50358 remaining in stock
Express Icon
Guaranteed delivery by 15 May 2026:
place your order within the next 11 hours and 33 minutes and select UPS-Express on checkout.
Lens Size
Lens Size
52 mm
Bridge Size
Bridge Size
16 mm
Temple length
Temple length
145 mm