Max & Co. MO0153 (52F) Banner
Max & Co. MO0153 (52F)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Max & Co.   Caret Right Icon   MO0153 (52F)
MO015352F
Max & Co.   MO0153 52F braun verlaufendDunkel Havanna
New Icon
ships within 2-3 weeks
Size and availability
101.60
incl. 18.00% VAT.
101.60
incl. 18.00% VAT.
Lens Size
52 mm
Bridge Size
Bridge Size
20 mm
Temple length
Temple length
140 mm