Max & Co. MO5212 (052) Banner
Max & Co. MO5212 (052)
MO5212052
Max & Co.   MO5212 052 Dunkel Havanna
New Icon
ships within 2-3 weeks
Size and availability
135.20
incl. 18.00% VAT.
Lens Size
52 mm
Bridge Size
Bridge Size
17 mm
Temple length
Temple length
140 mm