Max & Co. MO5222 (016) Banner
Max & Co. MO5222 (016)
MO5222016
Max & Co.   MO5222 016 Glänzend Palladium
101.60
incl. 18.00% VAT.
Lens Size
54 mm
Bridge Size
Bridge Size
16 mm
Temple length
Temple length
140 mm