Adidas Originals OR0145 (20Y) Banner
Adidas Originals OR0145 (20Y)
OR014520Y
Adidas Originals   OR0145 20Y violettGlänzend Grau
107.20
incl. 18.00% VAT.
107.20
incl. 18.00% VAT.
Lens Size
55 mm
Bridge Size
Bridge Size
17 mm
Temple length
Temple length
145 mm