Adidas Originals OR0145 (52E) Banner
Adidas Originals OR0145 (52E)
OR014552E
Adidas Originals   OR0145 52E braunDunkel Havanna
New Icon
1 OR0145 remaining in stock
Size and availability
107.20
incl. 18.00% VAT.
107.20
incl. 18.00% VAT.
Exclusive Edel-Optics Benefits
x1 OR0145 remaining in stock
xFree outbound and return shippingx30-day money-back guaranteexLow prices
Exclusive Edel-Optics Benefits
x1 OR0145 remaining in stock
Express Icon
Guaranteed delivery by 15 May 2026:
place your order within the next 2 hours and 9 minutes and select UPS-Express on checkout.
Lens Size
Lens Size
55 mm
Bridge Size
Bridge Size
17 mm
Temple length
Temple length
145 mm