Persol PO3334V (24) Banner
Persol PO3334V (24)
Home   Caret Right Icon   Eyeglasses   Caret Right Icon   Persol   Caret Right Icon   PO3334V (24)
PO3334V24
Persol   PO3334V 24 Havana
ships within 1-2 weeks
Size and availability
212.00
incl. 18.00% VAT.
Lens Size
51 mm
Bridge Size
Bridge Size
20 mm
Temple length
Temple length
140 mm
PO 3334V Model-Information