Persol PO3358V (1216) Banner
Persol PO3358V (1216)
Home   Caret Right Icon   Eyeglasses   Caret Right Icon   Persol   Caret Right Icon   PO3358V (1216)
PO3358V1216
Persol   PO3358V 1216 Milky Plum
ships within 1-2 weeks
Size and availability
196.00
incl. 18.00% VAT.
Lens Size
56 mm
Bridge Size
Bridge Size
20 mm
Temple length
Temple length
145 mm
PO 3358V Model-Information