Vogue Eyewear VJ2019 (25828F) Banner
Vogue Eyewear VJ2019 (25828F)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Vogue Eyewear   Caret Right Icon   VJ2019 (25828F)
VJ201925828F
Junior
Vogue Eyewear   VJ2019 25828F Blue Gradient GreyTransparent Light Blue
1 VJ2019 remaining in stock
Size and availability
50.03
incl. 18.00% VAT.
50.03
incl. 18.00% VAT.
Exclusive Edel-Optics Benefits
x1 VJ2019 remaining in stock
xFree outbound and return shippingx30-day money-back guaranteexLow prices
Exclusive Edel-Optics Benefits
x1 VJ2019 remaining in stock
Express Icon
Guaranteed delivery by 18 May 2026:
place your order within the next 42 hours and 11 minutes and select UPS-Express on checkout.
Lens Size
Lens Size
48 mm
Bridge Size
Bridge Size
17 mm
Temple length
Temple length
125 mm