Web Eyewear WE0394 (92F) Banner
Web Eyewear WE0394 (92F)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Web Eyewear   Caret Right Icon   WE0394 (92F)
WE039492F
Web Eyewear   WE0394 92F braun verlaufendGlänzend Blau
132.00
incl. 18.00% VAT.
132.00
incl. 18.00% VAT.
Lens Size
57 mm
Bridge Size
Bridge Size
15 mm
Temple length
Temple length
145 mm