Web Eyewear WE0398 (92V) Banner
Web Eyewear WE0398 (92V)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Web Eyewear   Caret Right Icon   WE0398 (92V)
WE039892V
Web Eyewear   WE0398 92V blauBlau/Einfarbig
124.00
incl. 18.00% VAT.
124.00
incl. 18.00% VAT.
Lens Size
50 mm
Bridge Size
Bridge Size
22 mm
Temple length
Temple length
150 mm