Fila SFI118V (AAUX) Banner
Fila SFI118V (AAUX)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Fila   Caret Right Icon   SFI118V (AAUX)
SFI118VAAUX
Mirrored
Fila   SFI118V AAUX SMOKE/MIRROR SILVERSHINY DARK GREY
-40 %
1 SFI118V remaining in stock
Size and availability
69.35
incl. 18.00% VAT.
69.35
incl. 18.00% VAT.
Exclusive Edel-Optics Benefits
x1 SFI118V remaining in stock
xFree outbound and return shippingx30-day money-back guaranteexLow prices
Exclusive Edel-Optics Benefits
x1 SFI118V remaining in stock
Express Icon
Guaranteed delivery by 18 May 2026:
place your order within the next 36 hours and 9 minutes and select UPS-Express on checkout.
Lens Size
Lens Size
55 mm
Bridge Size
Bridge Size
16 mm
Temple length
Temple length
140 mm
SFI 118V Model-Information